30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 95. yıldönümü kutlamaları, Kadınhanı Hükümet Konağı Meydanında Devlet erkanının Atatürk Anıtı'na çelenk sunma töreni ile başladı.
 
Törene, Kadınhanı Kaymakamı Ercan ÇİÇEK,  Belediye Başkanı Mehmet Nuri ÖDÜK,  Milli Eğitim Müdürü Mehmet YAVUZ, Emniyet Müdürü Eyüp GÜLLÜ,  Jandarma Komutanı Yüzbaşı Serkan DANIŞ, Kurum Müdürleri, Siyasi Partilerin Başkanları, Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileri, Askeri Erkan, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
 
Kadınhanı Kaymakamlığı ve Kadınhanı Belediyesinin Atatürk Anıtına çelenk sunması ile başlayan tören, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşımızın okunması ile devam etti.
 
Kadınhanı Kaymakamı Ercan ÇİÇEK,  Belediye Başkanı Mehmet Nuri ÖDÜK tarafından vatandaşların ve Protokol Üyelerinin bayramlarını kutladığı törende, günün anlam ve önemine ilişkin  konuşmayı Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Selim TOPAL yaptı.
 
30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarının ardından Kadınhanı Kaymakamı Ercan ÇİÇEK  ve beraberindeki Protokol Üyeleri, Kadınhanı İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret ettiler.