İlçemiz Söğütözü ilköğretim okulunda öğrenim görenihtiyaç sahibiöğrencilere kışlık ayakkabı ve kaban dağıtımı yapıldı.

Merkezi Ankara'da bulunan KADINHANLILAR PLATFORMU 'nun katkılarıyla sağlanan kışlık ayakkabı ve ve kabanlar Söğütözü köyünde, İlçemiz Kaymakamı Osman ALTIN ve İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail HACIHASANOĞLU'nun katılımı ileihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtıldı.

Giyecekler ve ayakkabılar öğrencilere dağıtılırken, küçüklerin sevinçleri yüzlerine yansıdı.Burada bir konuşma yapan İlçemiz Kaymakamı Osman ALTIN; 'Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza sahip çıkılması, milli ve manevi değerlerine bağlı bir nesil yetiştirmek için gençlerimizin elinden tutup onlara doğru yolu göstermek büyükler olarak bizim boynumuzun borcudur.Ülkemiz birlik ve beraberliğin en iyi örneklerini her zaman sergilemektedir. Derneklerimiz ve Sivil toplum örgütlerimiz bu tür sosyal sorumluluklarda başı çekmektedirler.

Giyecekleri temin eden Kadınhanlılar Platformu Başkanı Sayın Şükrü DÖLEK,e Yönetim Kurulu üyeleri Fatma KARTAL ve Kazım BİÇER'e huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Ayrıca böyle güzel bir organizasyonda emeği geçen herkesi kutluyorum. ' dedi.