Kadınhanı Kaymakamlığı, Hakim ve Savcılar Kurulu'nun yayınladığı kararname ile Amasya Adliyesine atanan Kadınhanı Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet ÇİFTÇİOĞLU onuruna veda yemeği düzenledi. İftar yemeğine Kadınhanı Kaymakamı Ercan ÇİÇEK, Sarayönü Kaymakamı Tarık BAHADIR, Belediye Başkanı Mehmet Nuri ÖDÜK, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet ÇİFTÇİOĞLU, Kurum ve kuruluş temsilcileri ve davetliler  katıldı.
 
Kadınhanı’da görev yapmanın kendisine onur verdiğini ifade eden Başsavcı Ahmet ÇİFTÇİOĞLU Kadınhanı Kaymakamı Ercan ÇİÇEK, başta olmak üzere tüm protokol üyelerine, kurum amir ve müdürlerine, sivil toplum kuruluşu örgütlerine ve Kadınhanı Halkına teşekkür etti.
 
Kendisi ile çalışmaktan büyük ve mutluluk ve onur duyduklarını ifade eden Kadınhanı Kaymakamı Ercan ÇİÇEK; kendisi ile uyum içinde çalışmış oldukları ÇİFTÇİOĞLU’na  yeni görev yerinde ve hayatın geri kalan bölümünde başarı sağlık huzur ve mutluluk diledi. Kadınhanı Kaymakamı ÇİÇEK, yemeğin sonunda Kadınhanı’da görev yapmış olduğu süreç boyunca verdiği emeklerden ve çalışmalarından dolayı plaket takdim etti.