Kadınhanı Kaymakamı iken 2018/157 sayılı Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Kastamonu Taşköprü Kaymakamlığına atanan Kadınhanı Kaymakamı Ercan ÇİÇEK onuruna veda yemeği düzenlendi. Yemeğe Kadınhanı Kaymakamı Ercan ÇİÇEK, Sarayönü Kaymakamı Tarık BAHADIR, Kadınhanı Belediye Başkanı Mehmet Nuri ÖDÜK, Cumhuriyet Başsavcısı Deren ÖZKUL, Kurum ve kuruluş temsilcileri ve davetliler  katıldı.
 
Kadınhanı’da görev yapmanın kendisine onur verdiğini ifade eden Kadınhanı Kaymakamı Ercan ÇİÇEK, tüm protokol üyelerine, kurum amir ve müdürlerine, sivil toplum kuruluşu örgütlerine ve Kadınhanı Halkına teşekkür etti.
 
Yemek sonrası kısa bir konuşma yapan Kadınhanı Cumhuriyet başsavcısı Deren ÖZKUL, Kendisi ile çalışmaktan büyük mutluluk ve onur duyduklarını ifade ederek, abi kardeş  uyumu içinde çalışmış oldukları ÇİÇEK’ e  yeni görev yerinde ve hayatın geri kalan bölümünde başarı sağlık huzur ve mutluluk diledi. 

Kadınhanı Kaymakamı ÇİÇEK,e  yemeğin sonunda Kadınhanı’da görev yapmış olduğu süreç boyunca verdiği emeklerden ve çalışmalarından dolayı plaket takdim edildi.
 
İSAY2 Galeri