Kadınhanı Kaymakamı Ercan ÇİÇEK, vatandaşların yeni yılını kutladı. Kaymakam Ercan ÇİÇEK, yeni yıl nedeniyle bir mesaj yayımladı. 

" Acı ve tatlı anılarıyla geride bıraktığımız bir yılın ardından, 2018 yılına yeni umutlarla girmenin heyecanını ve sevincini hep birlikte yaşıyoruz.
 
Geride bıraktığımız 2017 yılı birçok önemli gelişmeye sahne olmuş, ülke ve dünya gündemi baş döndürücü bir hızla değişmiştir. Dünyanın dört bir yanında meydana gelen siyasi gelişmelerden savaşlardan, terör ve şiddet olaylarından, doğal afetlerden, açlık ve yoksulluktan başta Müslümanlar olmak üzere milyonlarca insan etkilenmiştir.
 
Yeni yılda dünyaya sevgi, barış ve hoşgörünün hâkim olması, insanlığın tüm olumsuzluklardan kurtularak ayrım yapılmaksızın huzur içinde yaşaması en büyük temennimizdir.
Bu duygularla 2018 yılının Kadınhanı halkı başta olmak üzere, İlçemizde bulunan,  tüm kamu görevlilerine ve çalışma arkadaşlarıma, sağlık, mutluluk, huzur ve başarı getirmesini temenni ediyor, aile fertleri ile beraber huzur içinde bir yeni yıl geçirmelerini, Toplumsal hayatımızda daima sağduyunun, hoşgörünün, kardeşliğin, sevgi ve saygının hakim olmasını diliyorum."