Kadınhanı Kaymakamlığı, Çanakkale ili Çan ilçesi tapu müdürlüğüne atanan  Kadınhanı Tapu Müdürü Kazım DÜLGER ve Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Tıp Fakültesi döner sermaye saymanlığına atanan Kadınhanı Malmüdürü Nurettin BİRLER onuruna veda yemeği düzenledi. Yemeğe Kadınhanı Kaymakamı Ercan ÇİÇEK, Kurum ve kuruluş temsilcileri ile davetliler  katıldı.
 
Kadınhanı’da görev yapmanın kendilerine onur verdiğini ifade eden Nurettin BİRLER ve Kazım DÜLGER, Kadınhanı Kaymakamı Ercan ÇİÇEK, başta olmak üzere tüm protokol üyelerine, kurum amir ve müdürlerine, sivil toplum kuruluşu örgütlerine ve Kadınhanı Halkına teşekkür etti.
 
Birlikte  çalışmaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Kadınhanı Kaymakamı Ercan ÇİÇEK; uyum içinde çalışmış oldukları Nurettin BİRLER ve Kazım DÜLGER’e  yeni görev yerlerinde ve hayatın geri kalan bölümünde başarı sağlık huzur ve mutluluk diledi. Kadınhanı Kaymakamı ÇİÇEK, yemeğin sonunda Kadınhanı’da görev yapmış olduklar süreç boyunca verdikleri emeklerden ve çalışmalarından dolayı her iki kurum müdürüne plaket takdim etti.