Hakim ve Savcılar Kurulu'nun yayınladığı kararname ile Şanlıurfa Siverek ve Ağrı Dogubayazıt  ilçelerine atanan  Kadınhanı Cumhuriyet savcıları Mustafa Deren ÖZKOL ve Seyfullah ERDOĞAN onuruna veda yemeği düzenledi. Veda yemeğine Kadınhanı Kaymakamı Osman GÜVEN, Belediye Başkanı Mehmet Nuri ÖDÜK, Kurum ve kuruluş temsilcileri ve davetliler  katıldı.
 
Kadınhanı’da görev yapmanın kendisine onur verdiğini ifade eden savcı Mustafa Deren ÖZKOL protokol üyelerine, kurum amir ve müdürlerine, sivil toplum kuruluşu örgütlerine ve Kadınhanı Halkına teşekkür etti. Daha sonra kısa bir veda konuşması gerçekleştiren Savcı Seyfullah ERDOĞAN ise Kadınhanı halkından helallik istedi.
 
Kısa süreli de olsa birlikte çalışmaktan mutluluk duydukları ifade eden Kadınhanı Kaymakamı Osman GÜVEN; Cumhuriyet Savcılarımıza yeni görev yerlerinde ve hayatın geri kalan bölümünde başarı sağlık huzur ve mutluluk diledi. Kadınhanı Kaymakamı GÜVEN, yemeğin sonunda Kadınhanı’da görev yapmış oldukları süreç boyunca verdikleri emeklerden ve çalışmalarından dolayı plaket takdim etti.